menusearch
behan-technique.ir

بهان فیلتر، خط تولید فیلتر هوا ارزان شد. behan-technique.ir 09190753450 ,

جمعه دهم مرداد ۹۹
(0)
(1)
بهان فیلتر، خط تولید فیلتر هوا ارزان شد. behan-technique.ir 09190753450

 

بهان فیلتر، خط تولید فیلتر هوا ارزان شد. behan-technique.ir   09190753450

مناسب ترین از نظر : قیمت ، سرعت، طراحی ،آسانی کاربری ، ابعاد وفضای لازم . بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش را پس از مقایسه، ازما بخواهید.

تحقیق کنید و گران نخرید به قیمت خریدن هنر است .گروه صنعتی بهان با مهندسین مجرب افتخار دارد با ساخت ماشین آلات صنعتی در خدمت تولید کنندگان قطعات یدکی کشور عزیزمان ایران است

فعالیتها :

1 - ساخت خط تولید فیلتر هوای سبک

2- ساخت خطتولیدفیلترهوای خودروهای سنگین

3- ساخت خط تولید فیلتراتاق

4- ساخت  چین کن کاغذغلتکی سبک.فیلترهای کتابی

5- ساخت چینکن غلتکی مخصوص ماشینهای سنگین .گلدار

6- ساخت چین کن تیغه ای .فیلترهای گرد ،بیضی، کابین.سوخت و روغن

7- ساخت چسب ریز گرد .چسب ریز مارپیچی

8- ساخت میز پرس پنوماتیک ثابت .دوار

9-ساخت دستگاه برش توری اتومات

10- ساخت دستگاه برش رول به رول کاغذ

11- تبدیل خطوط نیمه اتومات به اتومات

12- سا خت قالب بر ای ماشینهای خاص

فیلتر هوا یک قطعه مصرفی است . وهر اتومبیل سواری بسته به کارکرد خود و الودگی هوا و گرانی بنزین ، سالانه به تعدادی از آن نیاز دارد. بنا بر این بازار مصرف خوبی دارد . از طرفی چون فیلترحجیم است، واردات آن از چین برای تجار صرفه اقتصادی قابل قبول نداشته و بنا بر این تولید کنندگان داخلی میتوانند با نیرو انسانی کم و سرمایه نسبتا کم و فضای کارگاهی ساده و آموزش سریع و آسان ، محصول خود را با کیفیت مناسب تولید و روانه بازار مصرف نمایند . سود دهی آن نسبت به موارد دیگر به اذعان بسیاری از تولید کنندگان، بسیار خوب است . باچند کارگر میتوان در روز بین2000 تا 3000 عدد فیلتر هوا تولید کرد(به دروغ پردازی های برخی دلالان سودجو که بیش از این رقمها را اشعار میدارند توجه نکنید)تمامی دستگاههای اتومات موجود در ایران اعم از خارجی و داخلی هر ساعت ، فقط 350الی400 عدد فیلتر میتوانند تولید نمایند . 7ساعت کار مفید 1ساعت نیز برای تمیز کاری و آماده سازی . هر فیلتر نیز حد اقل 500تومان (خریداران عمده)و حد اکثر2000تومان در صورت اخذ استاندارد و بازار یاب مناسب ، سود دارد . خودتان توجیه اقتصادی آن را برآورد نمایید و قضاوت کنید . با 5الی4کارگر، 25روز در ماه ، روزی3000عدد ، هر عددفقط500 تومان هم داشته باشد . . .(البته در این بین جا افتادن و تجربه اولیه و برگشت سرمایه و شرایطی کار کردن وبازاریابی مناسب را نیز برای مدتی مثلا 6ماه الی یک سال را بایستی لحاظ نمود.

صداقت ما واعتماد شما پشتیبان ماست . توکلتوا الی الله

مواظب کلاهبرداران اینترنتی باشید آنها با وسوسه کردن و قول درآمد های چند میلیون تومانی وتضمین خرید محصول شما ، یا مواد اولیه رایگان، دستگاهها را با قیمت بسیار بالایی بفروش میرسانند.
خط تولید فیلتر هوا. دستگاه تولید فیلترهوا،تولید فیلترهوا ،ماشین الات تولید فیلتر.بهان فیلتر. مواد اولیه فیلترهوا.چینکن غلتکی.چینکن تیغه ای.چینکن سنگین .رول بربصورت رول به رول .پرس پنوماتیک. دستگاه گرد زن .چسب ریز مارپیچی .کاغذخام . کاغذ چین خورده . چسب هات ملت . قالب فیلترهوا

 

گالری تصاویر محصول
 بهان فیلتر، خط تولید فیلتر هوا ارزان شد.  behan-technique.ir   09190753450
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر