menusearch
behan-technique.ir

دستگاه تولید فیلتر هوا اتومات ,

جمعه دهم مرداد ۹۹
(0)
(1)
دستگاه تولید فیلتر هوا اتومات

خط تولید فیلتر هوا اتوماتیک

در ساخت خط تولید فیلتر هوا دو ماده اولیه به صورت دستی طبق فرمول خاصی ترکیب و با میکسر صنعتی دستی مخلوط و در قسمت مواد ریز قالب های پلاستیکی ریخته می شوند و بعد از گذشت چند دقیقه تبدیل به فیلتر هوا می گردند این تکنولوژی جدید بوده و نیاز به گاز یا آب ندارد.

بخش های خط تولید فیلتر هوا

  •  مواد اولیه فیلترهوا
  • قالب های فيلتر هوا
  • دستگاه های تولید فیلتر هوا

مواد اولیه تولید فیلتر هوا

پلي، ايزو، کاغذ چين خورده استاندارد فيلتر هوا، کاغذ خام فيلتر هوا(رول).دي ام اف.چسب کاغذ فيلتر هوا.توري آلومینیومی فيلتر هوا ، قالب انواع فيلتر هوا

فوم پلي يورتان :يکي از مواد اوليه در توليد فيلتر هوا خودرو ميباشد که از واکنش شيميايي دو مايع پلي ال و ايزو (ايزوسيانات) توليد ميشود.

لازم است پلي ال و ايزوسيانات به خوبي و با نسبت ترکيب مشخص با هم ميکس شوند تا زنجيرههاي پليمري پلي يورتان به خوبي تشکيل شوند.

مشاهده شده برخي موادهاي موجود در بازار خالص نبوده (پلي را با موادي مثل کربنات يا روغن براي سود جويي ترکيب مينمايند). و از کاغذهاي بي کيفيت با گريد پايين و چين غيراستاندارد جهت فروش استفاده مي شود.

 

دستگاه خط تولید فیلتر هوا اتوماتیک

دستگاه های تولید فیلتر هوا

وجود دستگاه مجهز و خوب یک اصل مهم برای راه اندازی خط تولید فیلتر هوا میباشد.امروزه شرکت هایی وجود دارند که دستگاه های تقلبی زیاد تولید میکنند و به بازار عرضه می کنند و خریداران با نداشتن اطلاعات کافی آن را خریداری می کنند و در همان ابتدای کار ضررهای زیادی را متحمل می شوند.

دستگاه توليد فيلتر هوا که به شما ميدهند فاقد کيفيت بوده و حتي چنانجه فيلترهوا توليد نماييد از بسياري از فيلترهاي توليدي هوا ايراد گرفته و نميخرند.

راه اندازي خط توليد فيلتر هوا مستلزم داشتن دستگاه با کيفيت و تهيه آن ازتوليد کننده معتبر به علت خدمات پس از فروش ومشاوره و حمايت صادقانه ميباشد نه وعده هاي پوچ و وسوسه برانگيز

لطفا کمي تحقيق نماييد بعد تصميم بگيريد.

 

انواع دستگاه تولید فیلتر هوا

  • دستگاه های اتوماتیک رباتیک خط تولید فیلتر هوا
  • دستگاه های نیمه اتوماتیک خط تولید فیلتر هوا

خرید دستگاه تولید فیلتر هوا اتومات

خط تولید فیلتر هوا اتومات مناسب ترین از نظر : قیمت ، سرعت ، طراحی ،آسانی کاربری ، ابعاد وفضای لازم بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش را پس از مقایسه، از گروه صنعتی بهان تکنیک بخواهید.
تحقیق کنید و گران نخرید به قیمت خریدن هنر است . پس از مقایسه قیمت ،خدمات پس ازفروش و کیفیت .خرید نمایید.
گروه صنعتی بهان با مهندسین مجرب افتخار دارد با ساخت ماشین آلات صنعتی در خدمت تولید کنندگان قطعات یدکی کشور عزیزمان ایران است

 

 

جهت ارتباط با گروه صنعتی و ماشین سازی بهان تکنیک با شماره 09190753450 تماس حاصل نمایید.

 

گالری تصاویر محصول
خط تولید فیلتر هوا اتومات
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر