menusearch
behan-technique.ir

مواد اولیه فیلتر هوا ,

جمعه دهم مرداد ۹۹
(2)
(0)
مواد اولیه فیلتر هوا

مواد اوليه فيلترهوا چیست

پلي ،ايزو ،کاغذ چين خورده استاندارد فيلتر هوا، کاغذ خام فيلتر هوا،دي ام اف،چسب کاغذفيلترهوا،توري فيلتر هوا میباشد.وظیفه فیلتر هوا تصفیه و مانع شدن برای ورود ذرات معلق در هوا میباشد و در صنعت خودرو و…کاربرد بسیاری دارد.

فیلتر هوا از سلولز (کاغذ) تولید میشود و اکسید سلیسیوم ودیگر ذرات معلق در فضا را به خود جذب میکند و آن ها را با مواد فیلتر خود ترکیب می کند.
همچنین فیلتر هوا مانعی در برابر ورود هوا باشد تا عمل سوخت به خوبی انجام شود.بسته به نوع آب و هوا و میزان آلودگی هوا،باید به صورت مرتب تعویض شود که تجمع آلودگی ها باعث بسته شدن و عدم عبور هوا نشود.

فیلترهای هوا از مواد (کاغذ یا پارچه و یا مواد اسفنجی) نازکی ساخته میشود خودرو های قدیمی تر از انواع فیلتر هوای دایره ای و خود رو های جدیدتر از فیلتر های مسطح و مستطیلی استفاده می نمایند.

 

انواع کاغذ فيلتر هوا

  • کاغذ خام
  • کاغذ چين شده
  • کاغذ فيلتر روغن خودروهاي سبک و سنگين در اوزان و عرض هاي مختلف . 110 گرم به بالا .
  • کاغذ فيلترهوا خودروهاي سبک و سنگين در اوزان و عرض هاي مختلف
  • کاغذ فيلتر هواي صنعتي
  • کاغذ چین شده کتابی
  • کاغذ چین شده تیغه ای
  • کاغذ چین شده کابین

مواد اولیه فیلتر هوا

قالب انواع فیلترهای هوا

قالب فيلتر هواي پژو، فيلتر هواي پرايد، فيلتر هواي پژو SD کوچک و بزرگ، فيلتر هواي زانتيا،فيلتر هواي L90، فيلتر هواي مگان، فيلتر هواي پيکان‏، فيلتر هواي نيسان، فيلتر هواي پيکان انژکتوري مشاهده شده برخي موادهاي موجود در بازارخالص نبوده (پلي را با موادي مثل کربنات يا روغن براي سود جويي ترکيب مينمايند). و ازکاغذهاي بي کيفيت با گريد پايين و چين غير استاندارد برای فروش استفاده مي شود.

 

خط تولید فیلتر هوا

گروه صنعتی بهان با مهندسین مجرب افتخار دارد با ساخت ماشین آلات صنعتی در خدمت تولید کنندگان قطعات یدکی کشور عزیزمان ایران است

فیلتر هوا یک قطعه مصرفی است، و هر اتومبیل سواری بسته به کارکرد خود و الودگی هوا و گرانی بنزین ، سالانه به تعدادی از آن نیاز دارد. بنا بر این بازار مصرف خوبی دارد . از طرفی چون فیلتر حجیم است، واردات آن از چین برای تجارت صرفه اقتصادی قابل قبول نداشته و بنا بر این تولید کنندگان داخلی میتوانند با نیرو انسانی کم و سرمایه نسبتا کم و فضای کارگاهی ساده و آموزش سریع و آسان ، محصول خود را با کیفیت مناسب تولید و روانه بازار مصرف نمایند . سود دهی آن نسبت به موارد دیگر به اذعان بسیاری از تولید کنندگان، بسیار خوب است . با چند کارگر میتوان در روز بین2000 تا 3000 عدد فیلتر هوا تولید کرد(به دروغ پردازی های برخی دلالان سودجو که بیش از این رقم ها را اشعار میدارند توجه نکنید)تمامی دستگاه های اتومات موجود در ایران اعم از خارجی و داخلی هر ساعت ، فقط 350 الی400 عدد فیلتر میتوانند تولید نمایند . 7ساعت کار مفید 1ساعت نیز برای تمیز کاری و آماده سازی . هر فیلتر نیز حد اقل 200تومان (خریداران عمده)و حد اکثر1000 تومان در صورت اخذ استاندارد و بازار یاب مناسب ، سود دارد . خودتان توجیه اقتصادی آن را برآورد نمایید و قضاوت کنید . با 5الی6 کارگر، 25روز در ماه ، روزی3000عدد ، هر عددفقط200 تومان هم داشته باشد . . .(البته در این بین جا افتادن و تجربه اولیه و برگشت سرمایه و شرایطی کار کردن وبازاریابی مناسب را نیز برای مدتی مثلا 6ماه الی یک سال را بایستی لحاظ نمود).
صداقت ما و اعتماد شما پشتیبان ماست
خط تولید اتومات با میز سی ان سی 20 میلیون تومان به بالا. با طراحی منحصر بفرد و کاربری بسیار اسان میباشد.

مناسب ترین از نظر قیمت ، سرعت، طراحی ،آسانی کاربری ، ابعاد وفضای لازم بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش را پس از مقایسه، ازما بخواهید.

 

 

جهت ارتباط با گروه صنعتی و ماشین سازی بهان تکنیک با شماره 09190753450 تماس حاصل نمایید.

 

گالری تصاویر محصول
مواد اوليه فيلترهوا. کاغذ خام . کاغذ چين شده (بهان فيلتر را سرچ کنيد)کاغذ فيلتر روغن خودروهاي سبک و سنگين در اوزان و عرضهاي مختلف . 110 گرم به بالا . کاغذ فيلترهوا خودروهاي سبک و سنگين در اوزان و عرضهاي مختلفکاغذ فيلترهواي صنعتي
مواد اولیه فیلتر هوا
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر