menusearch
behan-technique.ir

نکات قابل توجه در خرید فیلتر هوا ,

۱۳۹۹/۵/۱۰ جمعه
(0)
(0)
نکات قابل توجه در خرید فیلتر هوا
نکات قابل توجه در خرید فیلتر هوا

فیلتر هوا در خودرو

فیلتر هوا در اتومبیل ها دارای عملکردی مشابه ریه در بدن انسان است. از این رو آلودگی فیلتر هوا و مسدود شدن آن می تواند به اصطلاح تنفس خودرو را با مشکل مواجه کند. بنابراین فیلتر هوا در اتومبیل بسیار مهم و ضروری است. و فیلتر هوا نقش اساسی را در خودرو ایفا می کند.

فیلتر هوا تاثیر به سزایی در سوخت صحیح بنزین در اتومبیل دارد به گونه ای که در صورت مسدود بودن آن، هوا به دستی به سوخت نمی رسد از این رو سوخت بنزین کامل نخواهد بود این امر موجب می شود تا مصرف بنزین در اتومبیل افزایش پیدا کند.

فیلتر هوا علاوه در بخش سیستم سوخت اتومبیل، در بخش کابین نیز کاربرد دارد.و موجب تصفیه هوای ورودی به کابین خودرو نیز می شود. با این وجود اصلی ترین نقش فیلتر هوا در اتومبیل، همان تصفیه هوای ورودی به سیستم احتراق و سوخت است. با اینکه قیمت فیلتر هوا در مقایسه با سایر قطعات اتومبیل بسیار کم و ارزان قیمت است اما عدم توجه به آن می تواند مشکلات عدیده و هزینه های گزافی را به دنبال داشته باشد.

 

خرید فیلتر هوا

با خرید فیلتر هوای خودرو ارزان فکر نکنید که سود کردید زیرا ارزان ترین فیلتر هوا مسلماً بهترین محافظ برای موتور خودروی شما نخواهد بود. مسلماً فیلتر هایی با کیفیت بالا گران تر خواهند بود زیرا در ساخت آنها از الیاف با کیفیت تری استفاده می شود .تا بتواند بهترین بازدهی را در ظرفیت نگهداری گرد و خاک ارائه دهد. بازدهی یک فیلتر هوای با کیفیت حداقل ۹۸٫۵% است.

در هنگام خرید فیلتر هوای خودرو فیلتریکه بازدهی بالا و طول عمر طولانی تر را دارد انتخاب نمایید.
مهم ترین نکته در خرید فیلتر هوای خودرو ، اندازه فیلتر هوا است زیرا اندازه فیلتر باید دقیقا با سیستم تهویه مطابقت داشته باشد. به همین جهت ابتدا باید اندازه فیلتر هوا قبلی را در سیستم تهویه اندازه بگیرید. اندازه گیری ابعاد در فیلتر هوا کار بسیار ساده ای است. همچنین می توانید از دفترچه راهنمای سیستم تهویه نیز ابعاد فیلتر هوا ا به دست آورید.
همچنین می توان مهمترین نکته در حین خرید فیلتر هوا برای خودرو به عایق بندی آن اشاره کرد.در خرید فیلتر هوا لازم است توجه کنید که فیلتر به خوبی عایق بندی شده باشد.
از دیگر نکاتی که باید حین خرید فیلتر خودرو به آن توجه کرد، میتوان به حجم هوای تصفیه شده عبوری و مقاومت کافی در برابر حرارت و مکش هوا اشاره کرد.
انتخاب نوع فیلتر هوا نیز یکی از نکاتی است که به هنگام خرید فیلرت هوا باید به آن توجه کنید.فیلتر هوا در انواع مختلف فیلتر هوا کاغذی ، فیلتر هوا هپا ، فیلتر هوا کربنی و غیره وجود دارد. برای خرید فیلتر هوا باید به نوع آن دقت کنید و در نهایت مناسب ترین فیلتر هوا را که برطرف کننده نیازهای شما است را با دقت انتخاب کنید.
به علاوه توصیه می شود به نحوه پاکسازی،تمیز کردن و نگهداری فیلتر هوا نیز دقت نمایید.

بنابراین نکات کلیدی در انتخاب بهترین فیلتر هوا را مجدد ذکر میکنیم

 

نکات کلیدی انتخاب فیلتر هوا

  • بازدهی بالا و طول عمر طولانی
  • اندازه فیلتر هوا
  • عایق بندی فیلتر
  • حجم هوای تصفیه شده عبوری
  • مقاومت کافی در برابر حرارت و مکش
  • انتخاب نوع فیلتر مناسب

دستگاه تولید فیلتر هوا

ماشين سازي بهان تکنیک، توليد کننده خط توليد فيلتر هوا، دستگاه توليد فيلتر هوا، دستگاه تزريق فوم، دستگاه چين کن کاغذ و تامين کننده انواع قالب توليد فيلتر هوا و فروشنده مواد اوليه توليد فيلتر هوا جهت توليد فيلتر انواع خودروهاي سواري، از نوع فوم نسل جديد (پلي يورتان) ميباشد.

دستگاه فيلتر هواي توليد شده توسط بهان تکنیک تنوع محصول با قيمت توليدي بدون واسطه و خدمات پس از فروش حرفه اي و صادقانه در بازار توليد فيلتر هوا مي باشد.

جهت خرید دستگاه تولید فیلتر هوا با شماره ذکر شده تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت ارتباط با گروه صنعتی و ماشین سازی بهان تکنیک با شماره 09190753450 تماس حاصل نمایید.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر