menusearch
behan-technique.ir

چین کن کاغذ سنگین، صنعتی و گلدار،آماده تحویل ,

جمعه دهم مرداد ۹۹
(0)
(0)
چین کن کاغذ سنگین، صنعتی و گلدار،آماده تحویل

دستگاه چین کن کاغذ

دستگاه چین کن کاغذ تمام اتوماتیک به صورت اتوماتیک به منظور چین کردن انواع مختلف کاغذ مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه چین کن کاغذ با توجه به مزیت اتومات بودن که نسبت به برخی دستگاه ها دارد، در تمام مراحل کار به صورت اتوماتیک کاغذ ها را به فرم مورد نظر در می آورد.

هدف این دستگاه که مکاترونيکي است، چین زدن انواع کاغذ ها و کاغذ های فیلتر هوا میباشد.

 

دستگاه کاغذ چین سنگین

نحوه کار دستگاه چین کن کاغذ

یکی از اصلی ترین بخش های در دستگاه چین کن کاغذ بخشی به نام رل باز کن میباشد، برای چین کردن کاغذ ها در ابتدا مقداری کاغذ را در بخش رل باز کن قرار میدهیم. نکته ی ای که باید به آن توجه کنیم این است که ساز و ضخامت کاغذ هایی که در بخش رل باز کن قرار میدهیم مورد توجه نیست یعنی کاغذ با هر عرض و ضخامتی را میتوانیم در این بخش قرار دهیم.
اما حداکثر ارتفاع کاغذ ها با توجه به غلطک دستگاه چین کن کاغذ تعیین میشود بنابراین ارتفاع معیار مشخصی دارد. پس از اینکه کاغذ ها را در جایگاه تعریف شده قرار دادیم باید با استفاده از میله های راهنمای دستگاه رل را به طرف غلطک برانیم.
وظیفه غلطک نیز این میباشد که کاغذ ها را با نشانه هایی علامت گذاری میکند و همچنین کاغذ را برای انجام مرحله ی چسب زدن آماده میکند .چسب ها از نوع ملت یا کاغذ هستند که مورد استفاده قرار میگیرند.همچنین غلطک ارتفاع کاغذ های ورودی را نیز مشخص میکند.
از دیگر وظایف غلطک در دستگاه های چین کن میتوان به تعداد چین های ایجاد شده اشاره کرد که توسط غلطک انجام میشود.

 

قیمت دستگاه کاغذ چین کن سنگین

قیمت دستگاه چین کن کاغذ

دستگاه های چین کن کاغذ به صورت کاملا اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در کارگاه ها و کار خانه های بزرگ تولید میشود. این بدین معناست که برش ها ممکن است کاملا به صورت اتوماتیکی و یا به صورت نیمه اتوماتیکی انجام شود. همچنین دستگاه ها با توجه به ساختاری که دارند تفاوت هایی در سیستم انتقال و توزیع نیرو دارند.

برخی دستگاه ها تسمه تایم دارند و برخی دیگر به صورت زنجیری هستند.
همه ی موارد ذکر شده باعث تحت تاثیر قرار دادن قیمت فروش دستگاه های چین کن کاغذ میشود.

  • اتوماتیک بودن یا نیمه اتوماتیک بودن برش ها
  • ساختار سیستم انتقال و توزیع نیرو
  • وجود تسمه تایم یا زنجیری بودن دستگاه

گروه صنعتی بهان تکنیک

قابل توجه توليد کنندگان فيلتر هوا براي افزايش توان رقابت در بازار فروش فيلتر هوا ، تهيه مواد اوليه ارزان بويژه کاغذ چين خورده از اهميت بسيار بالايي برخوردار است .تهيه دستگاه چين کن مناسب و ارزان نيز مي تواند اين امر را محقق سازد . در اين راستا گروه صنعتي بهان با ساخت و ارائه انواع دستگاه چين کاغذ با قابليت هاي ذيل افتخار دارد در خدمت شما توليد کنندگان محترم باشد

چین کاغذ برای ماشینهای سنگین و فیلترهای صنعتی  و نیروگاهها باغلتک های گلدار مناسب، با سایز های متفاوت و همچنین با ارتفاع چین متفاوت از 28 میل تا65 و حتی بیشتر به سفارش مشتری با پرفراژ ، رول جمع کن  و اتو را در گروه صنعتی بهان تکنیک دریافت نمایید.

 

 

جهت ارتباط با گروه صنعتی و ماشین سازی بهان تکنیک با شماره 09190753450 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

گالری تصاویر محصول
چین کن کاغذ سنگین
چین کن کاغذ سنگین
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر